Jest sukces Tuska!!! Artur Barciś będzie głosował na PO!!!

Jest sukces Tuska!!! Artur Barciś będzie głosował na PO!!!
ePub czas dodania: 2011:03:11 18:03 komentarzy 0

Artur Barciś ma już dosyć grania ról drugoplanowych – właśnie zwietrzył, że los podsuwa mu rolę pierwszoplanową na tacy!!!

Nierzadko grający postacie dziwaków, chce wreszcie zagrać role główną, czy to będzie rola Wałęsy o którą to rolę będzie konkurował z Borysem Szycem?

Na wszelki wypadek aby zaznaczyć, że intelektualnie nie odbiega od pierwowzoru, już teraz złożył deklarację, że będzie głosował na PO.

Łomatko to się teraz dopiero zacznie te deklaracje na wyścigi, I ja też, i ja też, i ja , i jaaaaaaaaaaaaaa !!!!!

Ale będą jaja…….

 

„Artur Barciś broni PO i Tuska: I tak na nich zagłosuję

Artur Barciś nie zamierza dołączać do powiększającego się grona artystów rozczarowanych rządami Donalda Tuska. Twierdzi, że "po PO spodziewał się więcej", ale i tak nie zmienia swoich sympatii politycznych.

Artur Barciś wspierał Platformę w kampaniach wyborczych, był członkiem komitetów honorowych PO oraz Bronisława Komorowskiego. W "Polsce the Times" aktor przyznaje co prawda, że ponowne poparcie przez niego Platformy wynika z braku politycznej alternatywy, ale swoich sympatii nie zamierza zmieniać. 

"W 2007 r. głosowanie na Platformę było wyborem mniejszego zła. Kogoś należało wybrać, a ta opcja polityczna była najbliższa mojemu spojrzeniu na politykę.(..) Chciałem żyć w kraju, w którym będę czuł się wolny, będą obowiązywały jasne reguły postępowania. PiS mi takiej gwarancji nie dawał - pod tym względem PO jawiła się jako partia normalna, przestrzegająca europejskich standardów, zarówno w polityce, jak i w gospodarce" – mówi Artur Barciś.

Aktor przyznaje, że pozostanie wierny PO - "Mimo całej masy błędów i zaniechań, jakie ona popełniła, dalej uważam, że utworzyła jeden z lepszych rządów w ostatnich latach. A już na pewno o niebo lepszy od tego, który był przed nim" – twierdzi Artur Barciś - "Dla mnie Donald Tusk i tak jest lepszym premierem niż większość pozostałych" – ocenia.

Barciś twierdzi, że nie przyłączy się do powiększającej się grupy artystów, rozczarowanych rządami PO-PSL. "Ja nie będę zmieniał poglądów. Wcześniej popierałem Platformę Obywatelską i dalej będę na nią głosował" – mówi Barciś. „

źródło:wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/325774,artur-barcis-broni-po-i-tuska-i-tak-na-nich-zaglosuje.html#komentarze

licznik: 910 + 0 / 0 - promuj
captcha
x

Zgłoszenie komentarza

dodaj komentarz

x
komentarzy: 0 kolejność: wg punktacji najstarsze najnowsze